Aerobic cup Ostrava 6.11.2016
(aktualita z 9.11.2016)
V neděli 6. 11. 2016 proběhl v nově zrekonstruované Sportovní hale VŠB–TU Ostrava 5. ročník Aerobic cupu Ostrava. Soutěže se zúčastnilo 187 závodníků z celé České republiky v kategoriích BABY děti do 6 let, KIDS 7-8 let, CHILDREN 9-10 let, TEENAGERS 11-13 let, SENIORS 14 -16 let, ADULTS 17 a více let a kategorie STREET DANCE. Téměř všechny kategorie byly rozdělné na PROFI a NEPROFI závodníky. Atmosféra v nové Sportovní hale  VŠB–TU Ostrava byla nepopsatelná, závodníci předvedli excelentní výkony. Děti mohly využít malování na obličej, ochutnat výborné těstoviny od firmy La Brusla, kavárna Maleda připravila panini, dezerty a další dobroty. Připraven byl také stánek s cukrovinkama a kosmetikou Oriflame. Velké díky patří všem organizátorům, lektorům, porotě a hlavně sponzorům, kteří připravili krásné ceny pro všechny závodníky. Za rok na viděnou.
Za pořadatele Ing.Jiřina Kračmarová

Pozvánka na Mikulášský aerobik
(aktualita z 4.10.2016)

Soutěžní aerobik pro děti a odpolední workshop pro dospělé!
(aktualita z 12. 10. 2015)

V sobotu 10. 10. 2015 proběhl 4. ročník Soutěžního aerobiku pro děti. Akce se zúčastnil rekordní počet 150 závodníků všech věkových kategorií. Nejmladší kategorie děti do 7 let předvedly perfektní výkony. Největší konkurence byla v 1. kategorii, kde závodilo najednou 50 závodnic ve věku od 8 - 10 let. Velmi vydařená byla také nejstarší kategorie nad 17 let, kde bylo opravdu těžké vybrat nejlepší závodníky. Pro všechny účastníky byl zajištěn pitný režim, hodnotné ceny od sponzorů, pro vítěze medaile, diplomy a poháry. Nikdo neodešel s prázdnou. Závodníci s trenéry a rodiči k nám přijeli nejen z Ostravy, ale také z Prostějova, Rýmařova, Olomouce, Šumperka, Prahy, Uherského Hradiště, Frýdku - Místku a další. Děkujeme všem za vytvoření skvělé atmosféry.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Soutěžní aerobik pro děti a odpolední workshop pro dospělé!logo_srdce logo_ovak
(aktualita z 11.8.2015)

Více informací se dozvíte z přiloženého plakátu:

MIKULÁŠSKÝ AEROBIK
(aktualita z 4.2.2014)

V úterý 2. 12. 2014 proběhl tradiční Mikulášský aerobik v aerobním sále KTVS. Celkem se zúčastnilo více než 40 studentů a zaměstnanců. Program trval 3 hodiny a téměř všichni vydrželi až do konce. První rozehřívací hodinu vedla Ing. Jiřina Kračmarová se svou lekcí Body balance, druhou hodinu Fat burner Kateřina Křístková a poslední hodinu Bc. Veronika Výtisková s taneční lekcí Dance extreme. Akce sklidila velký úspěch a těšíme se opět v dalším roce.

AEROBIC MASTER CLASS  OPĚT  NA  KTVS VŠB-TU OSTRAVA !
(aktualita z 5.9.2014)

FOTKY   Z  AKCE   "OSTRAVÁCI   SPORTUJÍ   NA   BÁŇSKÉ "

AEROBIK - OSTRAVÁCI SPORTUJÍ NA BÁŇSKÉ
(aktualita ze 17.4.2014)

V sobotu 12. 4. 2014 se v rámci projektu Ostrava-Evropské město sportu 2014 uskutečnilo cvičení pro děti a dospělé. v dopolední části děti bojovali o medaile, poháry a krásné ceny v soutěži jednotlivců tzv. Master class.Aerobní sál KTVS navštívilo 90 dětí společně s rodiči a trenéry nejen z Ostravy, ale také z Prostějova, Rýmařova, Šumperka a blízkého okolí. Na odpolední část pro dospělé dorazilo přes 40 účastníků, kteří statečně vydrželi všech 4 x 45 min. Akce byla určena pro veřejnost a každý měl možnost zasportovat si zcela zdarma. O organizaci se postaralo vedení VSK a KTVS, trenéři a odborní asistenti. Akce sklidila velký úspěch a už teď se moc těšíme na další ročník.