Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Fotbalový turnaj ovládl opět po roce tým Vrtulek!

    Do fotbalového turnaje bylo letos přihlášeno 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po třech. Nejlepší dva týmy si zajistily postup do semifinále. Skupinu A vyhrál s přehledem tým God's Children a na druhou příčku se dostal v posledním zápase tým FC Nomad. Skupinu B vyhrál loňský vítěz FC Vrtulky a na druhém místě se umístil tým Schovejhrazdu FC.

   Úvodní semifnále mezi God's Children a Schovejhrazdu FC bylo hodně vyrovnané, ale týmu God's Children hodně pomohl vedoucí gól, následně už to potom musel tým Schovejhrazdu FC víc otevřít, ale do otevřené obrany dostaly ke konci zápasu ještě další tři góly a o prvním finalistovy bylo jasno. Druhé semifinále mělo od začátku jednoznačný průběh a tým Vrtulek si šel jednoznačně pro vítězství a Nomádu nedal žádnou šanci. Nakonec z toho byla vysoká výhra 8:1.

   O třetí místo se kopaly již tradičně penalty a tam byl šťastnější tým Schovejhrazdu FC, který se tak umístil na třetím místě.

   Finále nabídlo výborný fotbal, ale o všem opět rozhodl první gól, který vstřelily Vrtulky. Následně už tým God's Children neměl moc sil se zápasem něco udělat a pro vítězství si tak opět došly po roce Vrtulky!

Sestava vítězného týmu FC Vrtulky: Jakub Ligač (C), Michal Hrubý, Michal Polák , Filip Červeník, Matúš Kosák, Pavol Januš, Patrik Kubalík, Štěpán Hon

Rozdělení do skupin:

Skupina A: FC Prometheova játra, God's Children, FC Nomad

Skupina B: Galácticos, Vrtulky, Schovejhrazdu FC

 

Výsledky:

15:10     FC Nomad  - God's Children 0:5

15:35     Galácticos - Vrtulky 0:5

16:00     FC Prometheova játra - FC Nomad  0:5

16:25     Schovejhrazdu FC - Galácticos 4:1

16:50     God's Children - FC Prometheova játra 6:2

17:15     Vrtulky - Schovejhrazdu FC 5:0

17:45     Semifinále 1: God's Children – Schovejhrazdu 4:0

18:10     Semifinále 2: Vrtulky – FC Nomad 8:1

O 3 místo pokutové kopy: Schovejhrazdu - FC Nomad 5:4

18:40     FINÁLE: Vrtulky - God's Children 4:0

Pořadí:

1.místo: Vrtulky

Vrtulky

2.místo: God's Children

Gods

3.místo: Schovejhrazdu FC

 Schovej