Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2020!

Univerzitní derby vyhrála bohužel Olomouc

Olomouc nakonec vyhrála univerzitní derby a připisuje si tak na náš úkor tři body do tabulky.

Zápas to byl vyrovnaný a Olomouc u nás ukázala, že má kvalitní tým a letos určitě bude bojovat o ty nejvyšší příčky. Olomouc má navíc ve svém středu plno kvalitních hráčů, kteří dokáží rozhodovat zápasy.

První poločas jsme sice vyhráli 2:1, nicméně výsledek mohl být klidně 5:5, jelikož i ty nejvyloženější šance do odkryté brány končili buď těsně mimo, nebo na tyči.

Do druhé půle lépe vstoupila Olomouc, která hned z kraje srovnala na 2:2, nicméně nás následně zpět do vedení doslat Pánek, který vstřelil dva góly a za stavu 4:2 mohl přidat i pátý, jenže jeho střela skončila těsně vedle prázdné brány. Následně přišel trest, kdy se Olomouc chytla šťastně tečovaným gólem a za chvíli bylo vyrovnáno.

Rozhodující moment přišel 5 minut před koncem, kdy jsme postupovali dva sami na brankáře a nedali jsme z toho gól. Olomouc v následující minutě dokonala obrat a my jsme museli jít do power play, ve které jsme už pouze inkasovali.

Martin Kapsa (trenér VŠB): „Oproti Třinci jsme odehráli dobrý zápas, ovšem výkon pěti lidí na vítězství bohužel dnes nestačil. V takových zápasech je třeba, aby zahrály dobře obě dvě lajny, bohužel máme stále dost hráčů mimo, a nemáme tak možnost více protočit sestavu a ke vší smůle nás v začátku sezóny čekaly ty podstatně těžší zápasy a teď navíc opět jedeme k venkovnímu utkání.“

Vloženo: 17. 10. 2019
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu