Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

Medaile na EUG v Lodži už cinkají !

Na závěrečném ceremoniálu byli oceněni i hráči VŠB-TUO...

Bronzové medaile za třetí místo pověsil na krk při vyhlašování vítězů osobně prezident EUSA pan Adam Roczek a potvrdil tím, že tým stolních tenistů VŠB-TUO patří dlouhodobě k evropské univerzitní špičce.

Je potěšitelné, že nově sestavené družstvo dokázalo navázat na úspěchy minulé generace studentů VŠB-TUO (Bajger, Beneš, Rezetka), kteří dnes už jsou absolventy naší alma mater.
Kluci děkujeme a gratulujeme!

Ve dvouhře mužů prohrál Jan Valenta až ve čtvrtfinále s pozdějším vítězem Polákem Folwarskim 1:3 na sety a obsadil celkově 5.-8.místo, což v konkurenci 128 hráčů není vůbec špatný výsledek!

Ve čtyřhře prohráli Valenta s Martinkem ve 2.kole s pozdějšími finalisty z Univerzity Pecs (HUN) po velké bitvě 2:3 na sety (v rozhodujícím setu 10:12 !).

Čtyřhru ovládli hráči Nisantasi University, když ve finále porazili Maďary 3:0.

Vloženo: 20. 7. 2022
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu