Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Geovědní a montánní turismus

Informace pro uchazeče

Obecné podmínky přijetí vyplývají z § 48 až § 50 zákona 111/1998 Sb. Zákon o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách). Tyto podmínky jsou dále konkretizovány Statutem VŠB - Technické univerzity Ostrava, Řádem přijímacího řízení Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Statutem Hornicko-geologické fakulty VŠB - TU Ostrava. Studium je kromě sídla fakulty uskutečňováno i v Institutu kombinovaného studia Most. Nezbytnou podmínkou přijetí na bakalářské studium je úspěšné dosažení úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání. Přijímací zkouška se promíjí.
Detailní informace
Fakulta Hornicko-geologická fakulta
Typ studia bakalářské
Jazyk výuky čeština
Kód 2101R004
Název česky Geovědní a montánní turismus
Název anglicky Geoscience and Industrial Tourism
Standardní délka studia 3 roky
Garantující katedra Katedra geologického inženýrství
Garant prof. Ing. Marian Marschalko, Ph.D.
Klíčová slova technické památky
montánní turismus
geovědní turismus
cestovní ruch
přírodní památky
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.