Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Nerostné suroviny

Informace pro uchazeče

Obory doktorského studia studijního programu Nerostné suroviny prohlubují a rozšiřují znalosti získané v magisterském studiu. Zajišťují vzdělání ve specifických oblastech zejména těžby a úpravy nerostných surovin včetně jejich aplikací na další složky biosféry. Předkládané obory doktorského studijního programu jsou vysoce specializované a jsou vytvořeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a přístupů ke studované problematice.
Absolventi mohou najít uplatnění jako technologové i odborníci pro vedoucí a řídící funkce ve specializovaných oblastech zejména úpravy nerostných surovin včetně jejich aplikací na další složky biosféry a ochrany životního prostředí. Jejich rozšířené jazykové schopnosti jim umožňují uplatnění i v rámci EU.
Detailní informace
Fakulta Hornicko-geologická fakulta
Typ studia doktorské
Jazyk výuky čeština
angličtina
Kód P2102
Název česky Nerostné suroviny
Název anglicky Mineral Raw Materials
Standardní délka studia 3 roky
Garantující katedra Katedra environmentálního inženýrství
Garant prof. Dr. Ing. Miroslav Kyncl
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.