Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Aplikovaná ekonomie

Informace pro uchazeče

Studijní program Aplikované ekonomie nabízí prestižní navazující magisterské studium, které připravuje vysoce kvalifikované odborníky s rozvinutými dovednosti v ekonomickém uvažování, analýzách ekonomických procesů pomocí ekonometrických a dalších kvantitativních technik v reálném světě na úrovni mezinárodní, národní i firemní. Program poskytuje rozsáhlé vzdělání v nástrojích a metodách potřebných pro pochopení komplexních otázek hospodářské politiky, mezinárodních ekonomických vztahů a specializovaných oblastí ekonomie. Absolventi tak chápou ekonomiku v celé její složitosti a šíři. Schopnost absolventů analyzovat současné ekonomické problémy a navrhnout řešení jim předurčuje uspět v analytických pozicích ve vládních organizacích a veřejné správě, v místních, evropských nebo mezinárodních institucích a organizacích, ve finančním sektoru, prestižních poradních institucích, na manažerských pozicích významných společností a organizací nebo ve výzkumu.
Detailní informace
Fakulta Ekonomická fakulta
Typ studia navazující magisterské
Jazyk výuky čeština
Kód N0311A050012
Název česky Aplikovaná ekonomie
Název anglicky Applied economics
Standardní délka studia 2 roky
Garantující katedra Katedra národohospodářská
Garant prof. Ing. Jaromír Gottvald, CSc.
Klíčová slova Studium odpovídající aktuálním výzvám a potřebám trhu práce
Ekonomie, ekonomický růst a rozvoj
Mezinárodní aspekty ekonomického rozvoje
Moderní, projektově orientovaný způsob výuky
Hospodářská politika, mezinárodní ekonomické vztahy
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.