Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Marketing

Informace pro uchazeče

V rámci tříletého bakalářského studijního programu Marketing jsou poskytovány teoretické i praktické znalosti komplexního charakteru, které jsou nutné pro práci na manažerských pozicích. Všeobecný ekonomický základ zahrnující znalosti z ekonomie, matematiky, statistiky, ekonomiky, práva a managementu umožňuje vytvářet klíčové kompetence budoucích absolventů rozvíjených v předmětech jednotlivých specializací - specializaci Marketing a obchod a specializaci Marketingová komunikace. Studijní program je sestaven tak, aby studenti mohli ihned aplikovat získané znalosti v praxi nebo je mohli rozvíjet v navazujícím magisterském studiu programu Marketing a obchod.

Studijní plány

Detailní informace
Fakulta Ekonomická fakulta
Typ studia bakalářské
Jazyk výuky čeština
Kód B0414A050001
Název česky Marketing
Název anglicky Marketing
Standardní délka studia 3 roky
Garantující katedra Katedra marketingu a obchodu
Garant doc. Ing. Vojtěch Spáčil, CSc.
Klíčová slova Obchod
Marketingová komunikace
Spotřebitelské chování
Marketing
Online marketing
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.