Vyberte si s pomocí jednoduchého filtru studijní program, který vás zajímá, a zjistěte o něm více. O uplatnění se bát nemusíte, jsme na 1. místě v hodnocení škol zaměstnavateli.

Studijní program Finance a účetnictví

Informace pro uchazeče

Studijní program Finance a účetnictví je perspektivní program s teoreticko-praktickým zaměřením, který zahrnuje dvě specializace, Finance a Účetnictví a daně. Studenti specializace Finance během studia získají teoretické i praktické znalosti z oblasti firemních financí, finančních trhů, mezinárodních financí i modelů podporujících efektivní finanční řízení a rozhodování, zatímco studenti specializace Účetnictví a Daně během studia získají znalosti z problematiky složitých účetních transakcí v obchodních korporacích a družstvech, manažerského účetnictví, konsolidace a auditingu, finančních trhů, ale také přímých a nepřímých daní dle české legislativy v kontextu mezinárodního zdanění a daňové politiky EU.

Studijní plány

Detailní informace
Fakulta Ekonomická fakulta
Typ studia navazující magisterské
Jazyk výuky čeština
Kód N0488A050004
Název česky Finance a účetnictví
Název anglicky Finance and Accounting
Standardní délka studia 2 roky
Garantující katedra Katedra financí
Garant prof. Ing. Tomáš Tichý, Ph.D.
Zeptejte se nás Stáhnout popis v PDF Zaslat e-mailem Přihláška

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás

Praktické rady naleznete na našich webových stránkách. Nenašli jste důležitou informaci k přihláškám nebo termínům? Máte specifickou otázku ke studiu, na kterou neznáte odpověď? Kontaktujte studijní oddělení.