Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2012!

Ohlédnutí za 160letou historií školy

VŠB-Technická univerzita Ostrava  po celý loňský rok slavila 160 let od svého založení. Své jubileum si připomněla celou řadou akcí, konferencí a výstav. Ta poslední, uváděná v Galerii VŠB-TUO v Ostravě-Porubě, je malým ohlédnutím za historii školy.

Výstava, mapující 160letou historii čtvrté největší vysoké školy v České republice , je dokumentována archivními materiály a dobovými fotografiemi.  Její autoři, fotograf Josef Polák a historička Mgr. Jindra Biolková předloží na výstavě i materiály, které jsou veřejnosti představeny poprvé.

Výstava 160 let VŠB-Technické univerzity Ostrava je zpřístupněna v Galerii VŠB-TUO v Ostravě-Porubě od 1. do 26. února 2010. Galerie je otevřena denně od 8 do 17 hodin a vstup je zdarma.

Vloženo: 28. 1. 2010