Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2012!

Fotografie z cest po světě v Galerii VŠB-TUO

Od 1. dubna 2010 jsou v Galerii Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava k vidění fotografie S. Muttiho pod názvem „Z mých cest“. Ve fotografiích ze svých cest po Itálii představí Benátky, Řím i Neapol. Ve Francii pak autora uchvátila nejen Paříž, ale i Monte Carlo.

Amatérský fotograf Sebastián Mutti se svému koníčku věnuje už od dětství. Nejraději však fotografuje přírodu, architekturu a lidi. Itálie a Francie mu učarovaly nejen krásnou přírodou, ale i architekturou.

Autor pracuje nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho fotografie byly k vidění na výstavách ve Francii i u nás. Spolupracuje také se zahraničními časopisy.

Výstava fotografií „Z mých cest“ v Galerii VŠB-Technické univerzity Ostrava je zpřístupněna od 1. do 30. dubna 2010.  Vstup do galerie je denně od 8:00 do 17:00 hodin zdarma.

Vloženo: 30. 3. 2010