Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2012!

Studenti se setkají s rektorem

V úterý 14. prosince 2010 od 18.00 hodin proběhne v sále nad starou menzou v areálu kolejí Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava setkání studentů s rektorem. Tradiční předvánoční setkání pořádá Stavovská Unie Studentů VŠB-TUO.

„Moderní doba je o komunikaci.  Máme k dispozici elektronickou poštu, sociální sítě na Internetu, web je plný diskusních skupin. Přes tyto všechny vymoženosti, kterou nám informační revoluce přinesla, je si třeba uvědomit, že zatím žádná z těchto technologií nenahradí autentičnost osobního setkání. Proto se snažím organizovat schůzky s nejmladší částí naší akademické obce, s našimi studenty.  To předvánoční setkání má svou tradici a tradice je třeba ctít.  Pevně věřím, že přijde hodně studentů, protože krize financování našich univerzit s sebou přináší celou řadu problémů a je třeba o nich diskutovat.  Názory mladé generace mne určitě zajímají, protože jsou neotřelé a umožňují poskytnout náhled na celou řadu oblastí života univerzity z úplně jiného úhlu pohledu“, říká rektor univerzity prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

Studenti třetí největší univerzity v republice mohou své dotazy na vedení školy posílat již dnes elektronickou poštou. Otázky přímo na akci pak mohou položit nejen rektorovi, ale i dalším členům vedení univerzity. Chybět nebudou ani zástupci stravovacích a ubytovacích služeb.

Této jedinečné možnosti setkat se s vedením školy a besedovat na témata, která je zajímají využilo v loňském roce na padesát studentů VŠB-TUO.

Vloženo: 9. 12. 2010