Platnost příspěvku skončila 19. 5. 2011!

Evropského fórum vědy a techniky

19. 5. 2011
 Vysoká škola ekonomická v Praze
Místo konání: Vysoká škola ekonomická v Praze. Termín: 19.května 2011

Vážení příznivci projektu "Česká hlava",

dovolujeme si Vás pozvat na 10. ročník Evropského fóra vědy a techniky, které se bude tradičně konat na Vysoké škole ekonomické v Praze 19. května 2011. I letos se na něm sejde řada skvělých osobností, jejichž přednášky budou velmi zajímavé. Poprvé v historii České republiky se u nás najednou objeví 4 nositelé Nobelovy ceny! Za Českou republiku vystoupí ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek.
Mezi vystupujícími budou rovněž ředitel UNESCO pro vědu, ředitel pro výzkum Evropské komise a další. Podrobnosti najdete v přiloženém programu.

Jako každý rok mají celodenní vstupné zdarma členové Klubu českých hlav a pro studenty je stanoveno symbolické vstupné 100 Kč. Těšíme se, že se s Vámi na Fóru setkáme.

Pro registraci klikněte prosím zde: http://www.ceskahlava.cz/index.php?mainpager=events&csum=004e389

S přáním hezkého dne,

společnost Česká hlava s.r.o.

Ing. Michaela Baňařová,
Account manager

Vloženo: 15. 4. 2011
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie
Kontaktní osoby:  Ing. Marie Sládková, dipl.ek.