Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2012!

Technické fakulty se představí zájemcům o studium!

Fakulta elektrotechniky a informatiky, Fakulta strojní a celouniverzitní studijní programy Nanotechnologie a Mechartonika Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava se v pátek 3. února 2012 představí zájemcům o studium z řad středoškoláků. Vizí fakult je zajišťovat technické vzdělání absolventů na srovnatelné úrovni, jako je běžná v Evropské unii.

Návštěvníky Dne otevřených dveří přivítají v prostorách auly děkani fakult svou úvodní přednáškou, na kterou budou navazovat prezentace jednotlivých studijních oborů. Budoucí studenti se tak dozví řadu zajímavých informací o studijních programech a oborech, ale také o možnostech, které studium žádaných technických oborů nabízí.

Po celý den budou vystaveny prezentace studijních oborů, modely, videa, roboty a další „hračky" pro názorné představení všech studijních oborů Fakulty elektrotechniky a informatiky a studijních oborů Fakulty strojní. Představí se i nové progresivní studijní obory Mechatronika a Nanotechnologie. Studenti se také mohou zúčastnit prohlídky laboratoří v areálu univerzity k jednotlivým předmětům.

Fakulty kladou důraz na úzkou spolupráci s praxí , a to jak v rámci České republiky, tak i v zahraničí. Součástí Dne otevřených dveří budou proto také prezentace společností – partnerů fakult, které představí studentům oblasti, kde jako absolventi mohou najít uplatnění. Při této příležitosti jsou připraveny pro zájemce soutěže o atraktivní ceny, např. iPod Apple a další.

Více informací na www.vsb.cz

Vloženo: 1. 2. 2012