Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2013!

Studenti se setkají s rektorem

V pondělí 27. února 2012 od 17.00 hodin proběhne v sále nad starou menzou v areálu kolejí Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava setkání studentů s rektorem. Tradiční setkání pořádá Studentská Komora Akademického senátu VŠB-TUO.

I přes všechny komunikační vymoženosti, které nám informační revoluce přinesla, je třeba si uvědomit, že zatím žádná z těchto technologií nenahradila autentičnost osobního setkání. „Proto se snažím organizovat schůzky s nejmladší částí naší akademické obce, s našimi studenty. Tato setkání mají svou tradici a tradice je třeba ctít. Pevně věřím, že přijde hodně studentů, protože krize financování našich univerzit s sebou přináší celou řadu problémů a je třeba o nich diskutovat. Názory mladé generace mne určitě zajímají, protože jsou neotřelé a umožňují poskytnout náhled na celou řadu oblastí života univerzity z úplně jiného úhlu pohledu", říká rektor univerzity prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

Studenti třetí největší univerzity v republice mohou své dotazy na vedení školy posílat již dnes elektronickou poštou. Otázky přímo na akci pak mohou položit nejen rektorovi, ale i dalším členům vedení univerzity. Chybět nebudou ani zástupci stravovacích a ubytovacích služeb. Právě na ně každoročně směřuje nejvíce dotazů.

Této jedinečné možnosti setkat se s vedením školy a besedovat na témata, která je zajímají využilo v loňském roce na sto studentů VŠB-TUO.

Vloženo: 23. 2. 2012