Platnost příspěvku skončila 10. 5. 2012!

Supervlákna 2012

10. 5. 2012
 posluchárna C4
Supervlákna 2012
přednáška firmy DuPont k vyhlášení soutěže Supervlákna 2012.

Společnost DuPont ve spolupráci s nejlépe hodnocenou manažerskou školou ve střední Evropě, Joseph M. Katz Graduate School of Business - University of Pittsburgh, a prestižní školicí organizací, The Academy, PwC, vyhlašuje ideovou soutěž pro studenty technických fakult českých vysokých škol, "Supervlákna 2012".

Úkolem soutěžících bude nalézt nejinovativnější řešení využití aramidových vláken, Nomex® a Kevlar®, a zpracovat studii proveditelnosti v anglickém jazyce. Nejlepší projekty pak budou veřejně prezentovány a publikovány v médiích. Studenti mohou soutěžit jednotlivě, anebo v týmu.

Hlavním cílem soutěže Supervlákna je poskytnout studentům technických oborů příležitost k získání nových dovedností, které jim umožní úspěšně rozvíjet odborný i kariérní potenciál, a zároveň se setkat a nabýt zkušenosti s výraznými osobnostmi z oblasti řízení a managementu.

V rámci soutěže jsou proto připraveny praktické tréninky prezentačních dovedností, workshopy o efektivních inovacích v podnikatelském sektoru a speciální semináře. Je nabídnut I program mentoringu, který propojí účastníky projektu se studenty a absolventy exekutivních MBA programů.

Ti nejlepší si rozdělí peněžní odměnu ve výši 100,000 korun. Absolutním vítězům v obou kategoriích bude zprostředkována plně hrazená návštěva evropských laboratoří společnosti DuPont v Ženevě i setkání s jejím nejvyšším managementem pro region Evropa, Blízký Východ a Afrika.

.

18. dubna 2012 od 09:00 hod. do 11:00 hod. se na půdě Českého vysokého učení technického v Praze uskuteční odborný seminář, v rámci kterého si odborníci ze společnosti DuPont připravili přednášku o existujících průmyslových aplikacích aramidových vláken Nomex® a Kevlar®. V druhé části semináře pak bude představena soutěž Supervlákna, do které se zájemci mohou přihlásit již od 2. dubna 2012.

Více informací, včetně kompletních podmínek, časového harmonogramu a možnosti registrace naleznete na www.supervlakna.cz a www.facebook.com/supervlakna

Vloženo: 2. 5. 2012
Kategorie:  Chystané akce