Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2013!

Studenti zachytili „Stopy VŠB v Ostravě“

Ve čtvrtek 3. května 2012 v 10.00 hodin bude v galerii VŠB-TUO v Ostravě-Porubě slavnostně zahájena výstava fotografií studentů univerzity pod příznačným názvem „Stopy VŠB v Ostravě“. Výstava je vyvrcholením soutěže, kterou v březnu vyhlásila Studentská komora Akademického senátu VŠB-TUO.

„K uspořádání soutěže nás vedla myšlenka nabídnout něco nového, něco, co zde dle nás ještě nebylo a umožnit tak studentům většinou čistě technických oborů představit něco ze svého uměleckého ducha, ukázat, jak vnímají naši alma mater, zachycení „stopy", které v nás všech zanechává", říká předsedkyně SK AS VŠB-TUO Jana Nowaková.
.
K vyhlášení soutěže vedla organizátory také zvědavost, jak se s organizací akce takového významu vypořádají. Výsledkem je vystavených 25 snímků, které dokumentují osobní postřehy jednotlivých autorů tak, jak oni vnímají stopy své alma mater v Ostravě

Na vernisáži proběhne vyhodnocení soutěže a předání výher. Jednou z možných cen je i použití vybraných fotografií na novém webu školy, jelikož spolupořadatelem fotografické soutěže byla i redakční rada univerzitního webu.
Výstava studentských fotografií „Stopy VŠB v Ostravě" potrvá v galerii univerzity až do 27. května 2012. Vstup do galerie je zdarma.

Vloženo: 2. 5. 2012