Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2013!

Studenti se setkají s rektorem

V pondělí 4. března 2013 od 17.00 hodin proběhne v aule Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava setkání studentů s rektorem. Tradiční akci organizuje Studentská komora Akademického senátu VŠB-TUO s cílem umožnit studentům přímý kontakt s vedením univerzity a získat tak odpovědi na otázky, které studenty trápí nejen ve studijní části života, ale i v té ‚běžné‘ části života v kampusu.

„Moderní doba je o komunikaci. Máme k dispozici elektronickou poštu, sociální sítě na internetu, web je plný diskusních skupin. Přes tyto všechny vymoženosti, kterou nám informační revoluce přinesla, je si třeba uvědomit, že zatím žádná z těchto technologií nenahradí autentičnost osobního setkání. Proto se snažím organizovat schůzky s nejmladší částí naší akademické obce, s našimi studenty. Názory mladé generace mne určitě zajímají, protože jsou neotřelé a umožňují poskytnout náhled na celou řadu oblastí života univerzity z úplně jiného úhlu pohledu", říká rektor univerzity prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

Studenti technické univerzity mohou své dotazy na vedení školy posílat již dnes elektronickou poštou. Otázky přímo na akci pak mohou položit nejen rektorovi, ale i dalším členům vedení univerzity. Chybět nebudou ani zástupci stravovacích a ubytovacích služeb.

Této jedinečné možnosti setkat se s vedením školy a besedovat na témata, která je zajímají využilo v loňském roce na sto studentů VŠB-TUO.

Vloženo: 27. 2. 2013