Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2014!

Veletrh Kariéra PLUS přichází s ojedinělou nabídkou práce pro absolventy i studenty VŠ

Letošní ročník tradičního veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol Kariéra PLUS nabídne široký výběr zaměstnání i zajímavé informace.

Projekt Kariéra PLUS je největším veletrhem pracovních příležitostí v Moravskoslezském kraji. Uskuteční se v úterý 12. března 2013 v aule Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava. Je určen především studentům a absolventům moravskoslezských vysokých škol, srdečně je zvána také široká veřejnost. Letošní ročník KariéryPLUS je počtem vystavujících firem mimořádně úspěšný. Návštěvníkům auly VŠB-TUO v Ostravě-Porubě se představí více než 90 vystavujících firem v širokém spektru oborů od technických, přes ekonomické až po sociální, a to v době od 9 do 15 hodin.

Mezi vystavujícími firmami budou renomovaní vystavovatelé např. ČEZ a.s. a ArcelorMittal Ostrava, již tradiční je také účast významných strojírenských firem, bankovních domů, či nadnárodních auditorů.

Kariéra PLUS není jen nabídkou zaměstnání, stáží, trainee programů a brigád pro studenty a absolventy vysokých škol. Předešlé ročníky se setkaly s obrovským zájmem o doprovodný program, který připravuje Kariérní centrum VŠB-TUO. Pro letošní ročník je přichystána přednáška doc. PhDr. Pavla Prunnera, CSc., na téma psychologických aspektů vyjednávání o zaměstnání. V dalších prezentacích vystoupí JUDr. Milan Tomeš (Na co si dát pozor při podpisu pracovní smlouvy), PhDr. Pavla Šňupárková (Jak napsat životopis a motivační dopis), Mgr. Petra Havlíková (Diskriminace na trhu práce a jak se jí bránit) a Vlastík Holčák se zamyslí nad vazbou mezi motivací, sebedůvěrou a úspěchem.

Vstup na veletrh i doprovodné akce je pro všechny návštěvníky zdarma, součástí projektu je i soutěž o hodnotné ceny, které věnovali vystavovatelé. Organizátoři očekávají, že na KariéruPLUS přijde okolo 5000 návštěvníků.

Co: Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS

Kdy: 12. března 2013 od 9 do 15 hodin

Kde: Aula VŠB-TUO, 17. listopadu 15, Ostrava-Poruba

Mgr. Alice Šustková