Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2013!

Univerzitní mateřská školka VŠB-TUO

Již 2. září 2013 otevíráme univerzitní mateřskou školku při VŠB-TUO!

Univerzitní školka bude moderním zařízením, které bude poskytovat péči a vzdělávání pro děti od 2 do 6 let s celodenním a celoročním provozem. Bude zohledňovat jak pracovní dobu zaměstnanců, tak i rozvrhy studentů naší univerzity. Zcela nová budova školky s velkou zahradou právě vyrůstá v prostoru mezi Centrem podpory inovací a sportovním areálem.

Výuka bude koncipována moderně, s důrazem na všestranný rozvoj dětí a předškolní přípravu. Rodiče z řad zaměstnanců a studentů VŠB-TUO budou hradit během prvního školního roku pouze stravné, kroužky a výlety. Plánujeme využití širokých možností, které naše univerzita nabízí,
mj. sportoviště, laboratoře, PC pracovny, hvězdárnu a planetárium. Na základě zájmu rodičů budeme postupně otevírat i zájmové odpolední kroužky.

Kromě zápisu dětí a výběrového řízení na zaměstnance nyní probíhá i soutěž o název školky, zapojte se i Vy nebo Vaše děti.

Více se o školce dozvíte na webu: www.vsb.cz/skolka

Vloženo: 5. 4. 2013
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie