Platnost příspěvku skončila 24. 6. 2013!

Výstava Fast & cool

30. 4. 2013, 17:00 - 24. 6. 2013
 Kavárna COOLTOUR, Výstaviště Černá louka
Výstava prací studentů zaměřených na design interiéru multižánrového centra Cooltour

VŠB-TU Ostrava, Fakulta stavební, katedra architektury uvádí FAST&COOL

Výstava prací studentů zaměřených na design interiéru multižánrového centra COOLTOUR

Projekty vznikaly pod vedením Venduly Šafářové

***30 4 2013 v 17:00 hodin v kavárně COOLTOUR
Výstaviště Černá louka, pavilon C1

(vchod z ulice U Výstaviště), 70200 Moravská Ostrava
Výstava potrvá do >>> 24 6 2013

Těšíme se na Vás!
Studenti zkoumali stávající prostory centra COOLTOUR (kavárnu, předsálí, tělocvičnu, odpočívárnu) a fasádu (vstup, nápis, celou kompozici fasády)...a další interiéry obecně. Vytvářeli nové podoby, hledali vhodná řešení... jak lidi přitáhnout do centra a jak je tam udržet?

Smyslem je pochopit fenomenologii prostoru, funkčnost prostoru, klienta, nabídnout možné varianty, dospět k ideálnímu názoru. Vymyslet nové vize a obrazy interiéru. Tvarování prostoru otevírá "tělesné" situace zabydlení místa. Ovládnout či napojit se na něj? Procítit a nadechnout, vstřebat do sebe, do nitra člověka, Óm!

Vloženo: 29. 4. 2013
Kategorie:  Chystané akce