Platnost příspěvku skončila 1. 7. 2013!

Česká hlava společně s vládou ČR vyhlásily ceny pro rok 2013

12. ročník nejprestižnější soutěže pro vědce, techniky a studenty vysokých škol Česká hlava. Soutěž vyhlašuje společnost Česká hlava ve spolupráci s Úřadem vlády Čr. Laureátům cen v jednotlivých kategoriích bude předáno finanční ocenění v celkové výši téměř 2 miliony Kč. Uzávěrka nominací je 30. června 2013!

Kategorie jsou vyhlášeny v následujícím znění:

• Národní cena vlády Česká hlava za celoživotní přínos.
  • Cena společnosti Kapsch (bývalá cena Invence) za významný vědecký počin, objev či vynález.
  • Cena Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (bývalá cena Industrie) za nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci.
  • Cena Nadačního fondu Česká hlava (bývalá cena Patria) pro českého občana, který se výrazně prosadil ve vědě v zahraničí.
  • Cena Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (bývalá cena Doctorandus) za nejlepší práci studenta doktorského programu.
  • Cena Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR (bývalá cena Gaudeamus) za nejlepší práci studenta magisterského programu.
  • Cena ministra životního prostředí za výzkum či vývoj technologie chránící nebo zlepšující životní prostředí.
Vloženo: 22. 5. 2013
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie