Platnost příspěvku skončila 6. 9. 2013!

Veřejné soutěže ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

D – COST CZ, LE - EUPRO II., LF - EUREKA CZ, LG - INGO II a LH - KONTAKT II. UZÁVĚRKA PROJEKTŮ DO 6. 9. 2013

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 1. 7. 2013 veřejné soutěže ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích v rámci prog ramů LD – COST CZ, LE - EUPRO II., LF - EUREKA CZ, LG - INGO II a LH - KONTAKT II. Uzávěrka přijímání návrhů projektů je 6. 9. 2013, předpokládaná doba zahájení řešení projektů (poskytování podpory) je od 1. 4. 2014. Více informací naleznete v Informačním systému VaVaI - VES nebo na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Vloženo: 2. 7. 2013
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie