Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2015!

Galerie VŠB-TUO představuje „Svět Andreje Navrátila“

V úterý 1. dubna 2014 zahajuje v galerii Vysoké školy báňské -Technické univerzity Ostrava výstava obrazů Andreje Navrátila. Pod názvem „Svět Andreje Navrátila“ představuje autor průřez své dosavadní tvorby, ve které se zabývá rozličnými tématy. Lidmi, světem okolo sebe či přírodou.

Amatérský malíř Andrej Navrátil je profesí elektromontér a svému koníčku se věnuje již čtrnáct let. První obraz vznikl na základě sázky s kolegou. Jeho první výstava v galerii VŠB-TUO , na které představil své akvarely a oleje, sklidila veliký úspěch a všechny obrazy se prodaly. To jej podnítilo k další tvorbě a svému koníčku zůstal věrný dodnes.

Součástí výstavy budou i ukázky z osobních sbírek autora. Představí mince, vyznamenání a medaile a nálepky ze zápalek.

Výstava obrazů „Svět Andreje Navrátila" v galerii VŠB-Technické univerzity Ostrava je zpřístupněna do konce dubna. Vstup do galerie je denně od 8:00 do 17:00 hodin zdarma.

Vloženo: 1. 4. 2014