Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2015!

V galerii univerzity představí výsledky studentské fotografické soutěže

V pondělí 5. května 2014 bude v galerii VŠB-TUO v Ostravě-Porubě ve 14.30 hodin slavnostně zahájena výstava fotografií studentů univerzity pod názvem „Čekají na nás doma, až se vrátíme ze školy“. Výstava je vyvrcholením soutěže, kterou v březnu vyhlásila Studentská komora Akademického senátu VŠB-TUO. Letos se jedná již o třetí ročník.

„Předešlé dva ročníky měly téma velmi náročné na zpracování. Proto jsme pro ten letošní zvolili téma volnější. Výsledkem je nejen velké množství účastníků soutěže z řad studentů i zaměstnanců školy. Vysoká je i kvalita přihlášených prací", říká předsedkyně SK AS VŠB-TUO Jana Nowaková.

.

Soutěžních fotografií se sešlo celkem 44, jedním ze soutěžících je i rektor univerzity Ivo Vondrák. Odborná porota vybere 3 nejlepší práce, které budou odměněny cenami.

Výstava studentských fotografií „Čekají na nás doma, až se vrátíme ze školy" potrvá v galerii univerzity až do 29. května 2014. Vstup do galerie je zdarma.

Vloženo: 2. 5. 2014