Platnost příspěvku skončila 18. 11. 2016!

Kvalita výuky na VŠB-TUO byla zahraničními studenty oceněna stříbrnou medailí

Univerzita získala certifikát National Award for Student Satisfaction 2014.

Certifikát udělený největším světovým hodnotícím studijním portálem potvrzuje spokojenost zahraničních studentů s kvalitou výuky na VŠB-TUO. Technická univerzita získala prestižní ocenění National Award for Student Satisfaction a umístila se na druhém místě v rámci České republiky za rok 2014.

„VŠB – Technická univerzita Ostrava získala ocenění za rok 2014, přičemž dosáhla bodového ohodnocení 9,5 z celkových 10 bodů," upřesňuje Polina Ptashchenko z největšího světového portálu hodnotícího spokojenost studentů STeXX.eu.

Zájem o studium na VŠB-TUO podtrhuje rostoucí počet zahraničních studentů na univerzitě, který v roce 2014 dosahuje 1400. Studenti přichází v rámci různých programů a mobilit nejen z tradičních destinací jako jsou členské státy Evropské unie, ale také z Vietnamu nebo Číny.

Výsledky hodnocení jsou založeny na hlasování celkového počtu 73.000 studentů, kteří jsou na portále v současné době registrovaní. Portál STeXX.eu motivuje studenty k zasílání hodnocení univerzit tím, že za každý komentář poskytuje podporu kampani UNICEF „Školy pro Afriku".

Vloženo: 19. 11. 2014