Platnost příspěvku skončila 1. 6. 2015!

„České hlavičky - s nápadem do života“

Česká hlava letos připravila novinku pro všechny mladé vědce-inovátory, kteří chtějí svůj nápad uvést do praxe. Formou vícedílného TV pořadu chystaného s Českou televizí chceme pomoci nalézat vhodné investory a silné partnery pro nové projekty a podnikatelské záměry, které potřebují finance na své nastartování či uvedení na trh. Na straně investorů se objeví známí čeští podnikatelé a mecenáši. Průvodce pořadem bude český vědec a moderátor britského původu Michael Londesborough.

KDO VŠECHNO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

• mladí inovátoři ve věku 15-22 let, kteří hledají finance nebo partnera na rozjezd svého projektu

Tento projekt rozvíjí soutěž České hlavičky, jejíž 9. ročník jsme nedávno vyhlásili. Dává však mnohem větší prostor především nápadům určeným k výrobě a praktickému užití. Formou nového TV pořadu chceme nalézat investory pro zajímavé projekty a podnikatelské záměry, které potřebují finance na své nastartování.

Jako potenciální investoři se představí přední čeští podnikatelé a mecenáši. Projekty budou však posuzovat i významné vědecké osobnosti. Účastníci tak budou moci získat nejen silného partnera s finančními prostředky na rozjetí jejich projektu, ale i cennou zpětnou vazbu praxe i vědecké sféry na svůj nápad. V neposlední řadě svůj projekt zviditelní u široké veřejnosti.

Pořad s názvem „České hlavičky - s nápadem do života" bude Česká televize vysílat na podzim letošního roku. Natáčení bude probíhat v letních měsících.

Jak se přihlásit?

Souběžně probíhá i příjem nominací do soutěže České hlavičky, které se zájemci rovněž mohou, ale nemusí, zúčastnit. Postup pro přihlášení na TV natáčení:

1. Pokud se chcete zúčastnit i soutěže České hlavičky 2015:

• v přihlášce do soutěže stačí zaškrtnout kolonku „Chci se zúčastnit televizní docu-reality show České hlavičky – s nápadem do života"
  • podrobnosti o přihlášení do soutěže najdete na http://www.ceskahlava.cz/cz/ceske-hlavicky/

2. Pokud se chcete zúčastnit pouze TV pořadu:

• zašlete email s předmětem „TV pořad" na adresu a připojte tyto náležitosti:
  • jméno a přímení, datum narození, adresu, telefon a email
  • adresu školy s kontaktními údaji
  • údaje o případných spoluautorech
  • abstrakt práce (stručný výtah v maximálním rozsahu 1 normostrany)
  • synopsi práce (podrobnější shrnutí práce v maximálním rozsahu 7 normostran) a případně fotografie, grafy a jiné vizualizace

Přihlášky posílejte nejpozději do 30. 6. 2015.

Vloženo: 27. 5. 2015
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie