Platnost příspěvku skončila 30. 11. 2015!

Vyhlášen 18. ročník Ceny Wernera von Siemense

Společnost Siemens Česká republika vyhlašuje již 18. ročník Ceny Wernera von Siemense, opět pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu a nově i místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka.

Společnost Siemens, s.r.o., reprezentant všech společností skupiny Siemens v České republice (dále jen Siemens), ve snaze podpořit prestiž českého vysokého školství a výzkumných pracovišť se zaměřením na technické obory a přírodní vědy a ukázat jejich kvalitu, vyhlašuje Cenu Wernera von Siemense 2015, zaměřenou především na studenty a mladé vědce a na pedagogické pracovníky.

Kategorie soutěže
Cena se uděluje v těchto kategoriích:

1. Nejvýznamnější výsledek základního výzkumu
  2. Nejvýznamnější výsledek vývoje /inovace
  3. Nejlepší pedagogický pracovník
  4. Nejlepší diplomová práce
  5. Nejlepší disertační práce
  6. Zvláštní ocenění:
    • Nejlepší ženská absolventská práce
    • Ocenění za překonání překážek při studiu

Účastníky v kategoriích 1., 2. a 3. navrhuje rektor, nebo prorektor pro vědu a výzkum příslušné vysoké školy, resp. předseda AVČR, nebo ředitel příslušného výzkumného ústavu AV ČR, na základě výzvy ČKR, resp. AV ČR.

Účastníci v kategoriích 4. a 5. se do soutěže přihlašují sami na základě doporučení svého vedoucího práce.

Podávání přihlášek bude končit 10. listopadu pro všechny kategorie.

Účast do soutěže je podmíněna vyplněním a odesláním elektronické přihlášky zveřejněné na internetových stránkách společnosti Siemens. (Povinné přílohy je nutné poslat doporučenou poštou.)

Všeobecná pravidla a podmínky soutěže naleznete v příloze nebo zde

Pro více informací je možné navštívit oficiální stránky společnosti Siemens.

Návrhy pro kategorii 1., 2. a 3. za VŠB-TUO můžete zasílat do 20. října 2015 na .

Vloženo: 8. 9. 2015
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie