Platnost příspěvku skončila 17. 8. 2018!

Podpora mezinárodních vztahů v oblasti vzdělávání a vědy a výzkumu Moravskoslezským krajem

Projekt Podpora mezinárodních vztahů v oblasti vzdělávání a vědy a výzkumu běží od 1. ledna 2016 do 31. prosince 2017. Tento projekt získal dotaci Moravskoslezského kraje.

Základním smyslem a cílem projektu je zvýšit úroveň a kvalitu spolupráce mezi VŠB-TUO a mezi univerzitami a výzkumnými organizacemi z celého světa a to cestou zvýšení počtu výměny studentů a akademických pracovníků. Vyjíždějící studenti a akademičtí pracovníci získají odborné znalosti a zkušenosti, které se zúročí v jejich studijních výsledcích a výsledcích pedagogické a výzkumné práci. V rámci tohoto projektu je 13 sub projektů z fakult a výzkumných center VŠB-Technické univerzity Ostrava.

Vloženo: 17. 8. 2016