Platnost příspěvku skončila 5. 10. 2020!

Reportáž z konference Požární ochrana 2016

Ve dnech 21. – 22. září 2016 pořádala Fakulta bezpečnostního inženýrství VŠB – TUO ve spolupráci se Sdružením požárního a bezpečnostního inženýrství, MV-generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru ČR a Českou asociací hasičských důstojníků jubilejní XXV. ročník mezinárodní konference Požární ochrana.

Konference proběhla pod záštitou rektora VŠB – TUO prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc., primátora města Ostrava Ing. Tomáše Macury, MBA, generálního ředitele HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslava Ryby a Českého národního výboru CTIF. O konferenci je mezi odbornou veřejností stále velký zájem. Letošního ročníku se zúčastnilo více jak 300 odborníků, ve sborníku bylo publikováno téměř 120 příspěvků. Program konference probíhal v celkem 8 odborných sekcích. Všichni zúčastnění se shodli na vysoké odborné úrovni a téměř bezchybné organizaci konference. Organizátoři již zahájili přípravy na příští, XXVI. ročník konference.

Těšíme se se všemi 6. – 7. září 2017 na viděnou.

Vloženo: 5. 10. 2016
Útvar: FBI - Fakulta bezpečnostního inženýrství