Platnost příspěvku skončila 28. 2. 2017!

Výstava Jany Dybalové "Nikdy se nevzdávej"

1. 2. 2017 - 28. 2. 2017
 Galerie VŠB-TUO
Výstava Jany Dybalové "Nikdy se nevzdávej"
V únoru bude v Galerii VŠB-TUO vystavovat ostravská malířka Jana Dybalová. Svou výstavu obrazů nazvala "Nikdy se nevzdávej". Vernisáž doplněná hudebním vystoupením Jiřího Neduhy proběhne v pátek 3. února od 18:30.

Mgr. Jana Dybalová, výtvarnice a lektora, je absolventkou oboru Učitelství výtvarné výchovy pro SŠ a ZUŠ na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity a členkou výtvarné skupiny Rozkres. Absolvovala studijní stáž na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Průběžně vystavuje své obrazy v Ostravě a v Praze.

Poselstvím únorové výstavy "Nikdy se nevzdávej" je poukázat na pevné pilíře naší společnosti, na kulturní dědictví, které si neseme v sobě, a na hodnoty, za které bychom měli bojovat. Autorka při své tvorbě čerpala především z historie, mýtů, přírody, ale i vlastní fantazie.

Paralelně s touto výstavou běží v Praze výstava "Povstaň", obě tyto akce se vzájemně doplňují a dohromady tvoří jeden celek.

Reportáž z vernisáže si můžete prohlédnout na YouTube kanále univerzity.

49.833368N; 18.163807E
Vloženo: 24. 1. 2017