Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2022!

Rubeme Majáles

Majáles Ostrava, tradičně tvořený studenty Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity pro ostatní studenty, se bude konat v pátek 12. května 2017 v Dolní oblasti Vítkovic.

Ze středy na pátek se Majáles posunul kvůli vyhlášce města Ostravy o nočním klidu, koresponduje také s výukovým plánem obou univerzit, ohled bere i na studenty středních škol, které čeká maturita.

Pod vysokými pecemi návštěvníci najdou hned několik scén, organizátoři nabídnou známá i méně známá jména - Sto zvířat, Wohnout, We on the moon, Zoči Voči nebo Mandrage, na své si ale přijdou i příznivci elektronické a taneční hudby.

Samotnému Majálesu pak bude předcházet několik významných akcí, jmenujme například Zahájení majálesového měsíce 5. dubna na Masarykově náměstí, Melody of Campus v areálu VŠB-TUO, kde bude od rána hrát Rádio Kolej, odpoledne odehraje svůj koncert Voxel a večer se spolu utkají DJs ve Vrtuli, přičemž studenti si zvolí toho nejlepšího. Těšit se můžete i na tradiční majálesový průvod, který bude 12. května a bude mít tři zastávky - v Husově sadu, na Masarykově náměstí a u Karoliny, poté zamíří do Dolní oblasti Vítkovic a zahájí tak studentskou událost roku - Majáles 2017.

Vloženo: 30. 3. 2017