Platnost příspěvku skončila 1. 7. 2017!

Soutěž Inovátor Junior

Moravskoslezský kraj prostřednictvím Agentury pro regionální rozvoj organizuje pátý ročník soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje a již podruhé se do soutěže mohou zapojit žáci a studenti základních, středních a vysokých škol – kategorie Junior Inovátor, jejímž partnerem je Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Soutěžit mohou jak jednotlivci, tak celý studentský tým (3-5 členný). Předmětem hodnocení jsou podnikatelské záměry/projekty týkajících se zdokonalení, resp. vylepšení stávajících výrobků, technologií či služeb, které nesmějí být starší 1 roku. Téma je libovolné a výběr záleží na individuálním přístupu jednotlivce, resp. studentského týmu. Vítězné týmy, resp. jednotlivci ve všech kategoriích obdrží hodnotnou věcnou cenu.

Novinkou letošního ročníku je zapojení spol. BROSE CZ s.r.o., která pro tuto soutěž připravila téma „Automobilový interiér budoucnosti“ se zaměřením na
- sedákové struktury a/nebo
- komunikaci a interakci a/nebo
- informační a zábavní centra (infotainment) a/nebo
- interakci pasažérů.

Do tohoto tématu mohou být zapojeny projekty základních, středních i vysokých škol.
Přihlášky jsou přijímány do 30. června 2017.

Pro více informací navštivte naše web. stránky www.inovacnifirma-msk.cz, kontaktní osoba: Ing. Pavla Švancerova, , 731 505 949

Vloženo: 4. 6. 2017
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie