Platnost příspěvku skončila 19. 9. 2017!

Školení na téma - Prezentační dovednosti

Kvalitní prezentace - základ úspěchu!

Agentura pro regionální­ rozvoj, a.s. si Vás dovolujeme pozvat na školení na téma Prezentační dovednosti, které proběhne v úterý 26. září 2017 od 9 do 17 hodin v sídle Agentury pro regionální rozvoj, a.s. (Na Jízdárně 7/1245, 702 00 Ostrava).

Školení je bezplatné a je určeno pro všechny, kteří v dnešním konkurenčním prostředí chtějí prorazit, dát o sobě vědět, získat další zákazníky. Důraz bude kladen na prezentaci obtížně uchopitelných technických a technologických témat.
Školení bude vedeno interaktivně, účastníci se budou moci poučit z vlastních chyb.

Přednášející: Michaela Palatá
Úspěšná lektorka komunikačních dovedností, konzultantka interní komunikace a firemní kultury se zkušenostmi z oblasti marketingu a vzdělávání - Informace o lektorce v příloze.

Registrace je nutná do 18. 9. 2017 na e-mail . Kapacita je omezena!

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat:
Zuzana Bardoňová
projektový manažer, Agentura pro regionální­ rozvoj, a.s.
Mob.: 724 179 899, Tel.: 595 691 266, e-mail:

Vloženo: 6. 9. 2017
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie