Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2017!

Říjnová výstava v Galerii VŠB-TUO

1. 10. 2017 - 31. 10. 2017
 Galerie VŠB-TUO
Říjnová výstava v Galerii VŠB-TUO
Jana Dědochová, Růžena Kalinová: Malujeme a kreslíme

V říjnu vystavují v Galerii VŠB – Technické univerzity Ostrava spolužačky z brněnské SUPŠ. Růžena Kalinová se věnuje kresbě a Jana Dědochová malbě a tisku na hedvábí.

Jana Dědochová vystudovala SUPŠ v Brně v ateliéru propagační výstavnictví. Následně studovala na FF UP v Olomouci. Věnuje se olejomalbě a malbě, kombinovaným technikám malby a tisku na hedvábí od roku 2008. Pravidelně vystavuje.

Růžena Kalinová studovala v Brně v ateliéru tvarování drobných uměleckých předmětů - hračka. Kresbě se věnuje od doby, kdy udržela pastelku v ruce. Vytvořila omalovánky pro oddělení prevence HZSMSK. Taktéž se podílela svou kresbou na omalovánkách pro děti pro společnost OPTYS. Pravidelně společně s panem M. Kaplanem, J. Vítovou a J. Dědochovou vystavuje.

Vloženo: 1. 10. 2017
Kategorie:  Chystané akce