Platnost příspěvku skončila 11. 11. 2017!

KRECon 2017 - 7. ročník mezinárodní konference

KRECon - Knowledge, Research and Education Conference s podtitulem Mladá věda ještě žije

Cílem konference je formulovat stanoviska a doporučení ve vybraných tematických oblastech, která budou určena pro různé aktéry na národní i institucionální úrovni.

V současné době se totiž studentky a studenti doktorských studijních programů na českých vysokých školách potýkají s mnoha překážkami, které jim brání úspěšně plnit jejich studijní povinnosti, rozvíjet kariéru a současně kombinovat osobní a studijní život.

Přitom jedním ze základních pilířů, který bude rozhodovat o úspěšnosti celého systému vzdělávání, výzkumu a vývoje v České republice ve střednědobém horizontu, jsou právě mladí vědečtí pracovníci včetně studentů doktorského studia.

Druhý den konference se koná v pátek 10. listopadu 2017 od 9:30 do 11:30. v Ballingově sále Národní technické knihovny v Praze – Dejvicích. Od 9:30 do 10:00 budou prezentovány závěry z jednání pracovních skupin, která budou probíhat první den konference. Od 10:00 do 11:30 bude probíhat panelová diskuse se zástupci České konference rektorů, Rady vysokých škol, Akademie věd ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Úřadu vlády a České asociace doktorandek a doktorandů.

Svoji účast laskavě potvrďte na e-mail: do 23. října 2017.

Vloženo: 18. 10. 2017
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie