Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2021!

VŠB-TUO se zapojila do UNIVERSITAS

Universitas, magazín vysokých škol je nový webový portál a elektronický časopis o vědě, vzdělávání, výzkumu a vysokém školství.

Universitas, magazín vysokých škol je nový webový portál a elektronický časopis o vědě, vzdělávání, výzkumu a vysokém školství.

Do projektu je zapojeno 20 českých vysokých škol. Magazín je určený široké akademické obci i širší zainteresované veřejnosti v Česku i na Slovensku. Čtenáři v něm najdou rozhovory s významnými osobnostmi české a slovenské vědy, komentáře, aktuality, zprávy ze zahraničí.

Časopis má ambici stát se i diskusní platformou pro žhavá témata, s nimiž se nyní věda a české vysoké školství potýká, jako například hodnocení vědy, téma kvality škol, postavení doktorandů a podobně.

Exkluzivním partnerem magazínu je britský Times Higher Education.

Sledujte Universitas na:

www.universitas.cz