Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2018!

Soutěž České hlavičky 2018

MŠMT a organizace Česká hlava Projekt vyhlašuje 12. ročník soutěže pro talentovanou mládež v oblasti vědeckých a odborných prací České hlavičky.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR společně s neziskovou organizací Česká hlava Projekt, vyhlašuje již 12. ročník nejprestižnější soutěže pro talentovanou mládež v oblasti vědeckých a odborných prací České hlavičky.

Soutěž České Hlavičky 2018 je určena pro mladé začínající vědce, respektive studenty středních škol. Projektu České Hlavičky je odvozen od mateřského projektu Česká hlava. Řada vysokých škol často s mimořádně nadanými studenty středních škol spolupracuje a oni se tak podílejí se na výzkumu, který je v rámci školy řešen.

Uzávěrka přijmu nominací je 13. července 2018.

Veškeré podrobnosti, informace, statut a podmínky soutěže naleznete v příloze a na www.ceskahlava.cz pod odkazem České hlavičky.

V případě dotazů či nejasností neváhejte kontaktovat organizátory emailem (), nebo telefonicky na čísle 724258664.

Vloženo: 23. 3. 2018
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie