Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2019!

Od návrhu přes projektovou dokumentaci až k fyzickému modelu

Studenti oboru Dopravní stroje a manipulace s materiálem v rámci výuky navrhli, nakreslili a uvedli v život tři dopravníky.

Studenti oboru Dopravní stroje a manipulace s materiálem Fakulty strojní v rámci své výuky spolu se svým pedagogem Ing. Robertem Brázdou, Ph.D. navrhli, nakreslili a uvedli v život tři dopravníky. Konkrétně se jedná o korečkový, pásový a válečkový dopravník. Na níže uvedených snímcích lze vždy vidět 3D model konkrétního dopravníku a hotový dopravník v akci. Hotové modely budou sloužit jako reálné pomůcky pro další studenty, kteří je budou dále zdokonalovat a v rámci praktických měření ověřovat své domněnky a předpoklady.

Více info na komunikačních kanálech:

www.id.vsb.cz | www.facebook.com/sypaci| www.instagram.com/sypaci_vsb

Autor článku: Ing. Robert Brázda, Ph.D. - vedoucí Ústavu dopravních a procesních zařízení a zástupce ředitele Institutu dopravy, Fakulta strojní VŠB – TU Ostrava

Vloženo: 26. 3. 2018