Platnost příspěvku skončila 26. 5. 2018!

Workshop pro žadatele o MSCA granty

Workshop pro žadatele o individuální granty MSCA s názvem „How to write a competitive proposal for Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowships?", , který organizuje Technologické centrum AV ČR. Workshop proběhne v termínu 22 – 23/5/2018 v prostorách TC AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6.

Workshop je součástí série školení Jak na H2020? – Modul 5. Workshop bude probíhat interaktivní formou za účasti zkušených NCP, hodnotitele i řešitelů MSCA IF projektů a bude úzce zaměřen na jednotlivé aspekty psaní projektové žádosti vč. CV a abstraktu. Na úvodní část naváže práce s podpořenými projekty z oblasti věd o živé přírodě a sociálních a humanitních věd. Workshop proběhne v angličtině a je určen žadatelům ze všech vědních oborů.

Akce je určena pouze pro výzkumné pracovníky, kteří připravují projekt v aktuální výzvě a jsou již domluveni se svou budoucí hostitelskou institucí/školitelem.

Podrobnější informace o podmínkách účasti na workshopu včetně registračního odkazu naleznete v přiloženém programu a nebo zde: https://www.h2020.cz/cs/vynikajici-veda/akce-marie-curie-sklodowske/akce/modul-5-applicants-workshop-on-msca-individual-fellowships

Prosím registrujte se co nejdříve, termín pro zaslání podkladů je 4. května 2018!

Vloženo: 23. 4. 2018
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie