Platnost příspěvku skončila 26. 9. 2018!

Ocenění nejlepších studentů Fakulty stavební

Během slavnostních promocí Fakulty stavební byly vybrané bakalářské a diplomové práce odměněny Cenou děkana, Cenou České betonářské společnosti ČSSI, Cenou Společnosti pro techniku prostředí a Cenou Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Dne 25. června 2018 proběhly v nové aule VŠB – TU Ostrava slavnostní promoce Fakulty stavební. Pro diplomy si přišli čerství absolventi bakalářského studia a absolventi magisterského studia oboru Architektura a stavitelství. Někteří z nich si spolu s diplomem odnesli i významná ocenění.

Studenti Bc. Kryštof Kempa, Bc. Filip Lecián, Bc. Jan Anton, Bc. Golková Adéla, Bc. Tomáš Bílý a Bc. Radim Mach si odnesli Ceny České betonářské společnosti ČSSI. Práce Bc. Benedikta Malého s titulem „Řešení zdravotně technických instalací v objektu rodinného domu s návrhem využívání dešťových vod a domovní čistírny odpadních vod“ získala hned dvě ceny, a to Cenu Společnosti pro techniku prostředí a Cenu Cechu topenářů a instalatérů ČR v kategorii Zdravotně technické instalace. Cenu Cechu topenářů a instalatérů ČR v kategorii Vytápění si odnesl Bc. Andrej Martinček za bakalářskou práci s názvem „Projekt podlahového vytápění tepelným čerpadlem v rodinném domě“.

Cenu děkana za nejlepší diplomovou a bakalářskou práci získali:

Ing. arch. Anna Mravcová, Ing. arch. Jana Eliašová, Ing. arch. Peter Albert, Ing. arch. Filip Slivka, Bc. Petra Dušková, Bc. Tereza Deingruberová,  Bc. Eva Pastorková, Bc. Václav Hurník, Bc. Jan Šimíček, Bc. David Lelek, Bc. Daniel Lipowski, Bc. Ondřej Rumler, Bc. Matěj Chrastina, Bc. Marek Lípový, Bc. Lecián Filip, Bc. Dominika Gancarčíková a Bc. Martin Lisý, Bc. Markéta Nováková, Bc. Jana Šlancarová, Bc. Vojtěch Klimeš, Bc. Kateřina Němcová, Bc. David Antl, Bc. Ondřej Kovařík a Bc. Tomáš Bílý.

V přiloženém dokumentu je zveřejněn přehledný seznam oceněných prací.

Všem oceněným studentům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Vloženo: 26. 6. 2018
Útvar: 204 - Oddělení pro rozvoj a propagaci