Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2019!

Stolní tenisté vezou zlato!

Úspěchy stolních tenistů na Evropských akademických hrách 2018 v Coimbře.

Stolní tenisté a studenti Ekonomické fakulty Michal Beneš a Ondřej Bajger získali zlatou medaili ve čtyřhře na Evropských univerzitních hrách v portugalské Coimbře. Ve čtyřhře mužů hrálo 28 dvojic, pár VŠB-TUO Bajger, Beneš nasazný jako č. 3 měl v 1. kole volný los. Jeho cesta turnajem byla skvělá: Chan,Denby (GB) 3:0, Lindkvist, Ericsson (SWE) 3:0, Menge,Guler (TUR) 3:0 a ve finále vítězství 3:1 s párem Cyrnek, Golebiowski (POL).

Ondřej Bajger navíc přidal bronz ve dvouhře. Ve dvouhře mužů hrálo 64 hráčů a podle světového rankingu byl Ondřej Bajger nasazen jako č. 4. Po celou dobu turnaje podával skvělé výkony a vybojoval bronzovou medaili. Jeho zápasová bilance byla skvělá: Navyskas (LTU) 3:0, Mandl (AUT) 3:0, Pulkkinen (FIN) 3:0, Gunduz Z. (TUR) 3:0 a až v semifinále porážka s nasazenou dvojkou Yigenlerem (TUR) 0:3.

V týmové soutěži pak společně s Romanem Rezetkou (kouč Mgr. Jiří Žídek), pak obsadili krásné 5. místo v konkurenci 17 týmů z 12 zemí.

Vloženo: 19. 7. 2018
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností