Platnost příspěvku skončila 4. 9. 2018!

Pozvánka na školení TA ČR - Program BETA2

Pozvánka na seminář pořádaný TA ČR, kde budete seznámeni s principy Programu veřejných zakázek pro potřebu státní správy (Program BETA2).

Vážení potencionální dodavatelé/řešitelé projektů veřejných zakázek v oblasti aplikovaného výzkumu nebo zájemci o inovativní podoby řešení veřejných zakázek v oblasti služeb aplikovaného výzkumu.

TAČR si vás dovoluje pozvat na bezplatný seminář/školení, kde budete seznámeni s principy Programu veřejných zakázek pro potřebu státní správy (Program BETA2), ve kterém je zapojeno více než 14 ústředních nebo centrálních orgánů veřejné moci, pro které TAČR zajišťuje projekty veřejných zakázek skrze Program BETA2 od roku 2016.

Na semináři si minimálně rozšíříte obzor, jaké je rozdíl mezi veřejnou soutěží a veřejnou zakázkou a jakým způsobem lze (inovativně) k řešení projektů veřejných zakázek přistoupit. Součástí školení jsou praktické ukázky užití zadávacích postupů veřejných zakázek i ukázky elektronického nástroje vyvinutého TAČR pro potřeby veřejné správy, ve kterém pracují projektové týmy složené z řešitelů, expertů a skupin resortní uživatelů.

3. 9. 2018 od 10:30 hod. v OSTRAVĚ na adrese Studentská 6202/17, Ostrava, místnost PI 231 v budově Centra podpory inovací, VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Odkaz na web stránky TA ČR: https://www.tacr.cz/index.php/cz/novinky/1405-pozvanky-na-skoleni-dodavatelu-v-programu-beta2.html.

Bezplatná registrace ZDE.

Vloženo: 23. 8. 2018