Platnost příspěvku skončila 22. 9. 2018!

Pozvání na akci TAČRShip Zéta

Vážená paní, Vážený pane,

rádi bychom Vám představili program ZÉTA z dílny Technologické agentury ČR (TA ČR), který se zaměřuje na podporu nastupující generace výzkumnic a výzkumníků a rád by podpořil mladé talenty od věku žáků středních škol do 35 let v rozvoji jejich kariérních cest v oblasti vědy a technologií.

Za tímto účelem pořádá TA ČR již druhou veřejnou soutěž programu ZÉTA, do které přijímá návrhy výzkumných projektů, aby mezi sebou soutěžily o získání podpory na část nákladů svých výzkumných aktivit.

Do veřejné soutěže se mohou registrovat výzkumné organizace a nebo podniky, které sestaví mladý výzkumný tým, a u nichž - v případě získání podpory - obdrží členky a členové týmu pracovní úvazky. Jeden projekt může být podpořen až 10 miliony Kč, ovšem do max. výše 85 % celkových nákladů na projekt.

TA ČR by ráda do těchto týmů přizvala i studenty a mladé výzkumníky, kteří projevují zájem o výzkumné aktivity zaměřené na praktické využití v jakékoliv vědecké oblasti.

Srdečně zveme Vás a všechny zájemce o soutěž na informační a společenskou akci #TAČRship ZÉTA, která proběhne:

KDY: 18.9.2018 13:00 - 17:00

KDE: Sněmovní 7, 118 00 Praha, Malá Strana

Akce TAČRship (s = spolupráce, h = hledání, i = inspirace, p = podpora) si klade za cíl představit pravidla veřejné soutěže, představit několik úspěšných projektů předcházející soutěže a poskytnout prostor pro konzultace se zaměstnanci TA ČR a místo pro setkání s možnými budoucími partnery projektu: podniky a mladou výzkumnou generací z řad akademie.

Prosíme o registraci na akci pomocí tohoto odkazu.

Akce dále nabízí i možnost matchmakingu pro ty podniky, které pro mladou výzkumnou generaci nabízejí možnosti spolupráce. Budoucí projekt se zadáním hledaného partnera je možné zaregistrovat zde.

Více informací o soutěži obdržíte na tomto odkaze a v příloze.

Srdečně zve Team TA ČR

Vloženo: 4. 9. 2018