Platnost příspěvku skončila 1. 1. 2019!

Trainee program v Auditu v Brně a Ostravě

Napadlo tě, že za rok stáže můžeš získat více zkušeností než za pět let na škole? Chceš poznávat firmy do hloubky a učit se od nejlepších expertů? Láká tě přátelská mezinárodní firma, ve které můžeš vyrůst?

Pokud tvoje srdce patří Moravě a nechceš se po škole stěhovat nikam dál, přidej se k naší skvělé partě v Brně nebo Ostravě! Získáš zkušenosti jako Audit trainee a budeš mít možnost podívat se do jádra top firem z nejrůznějších odvětví, což může být skvělý první krok do světa byznysu i na cestě tvojí kariérou. Vyzkoušíš si práci pro klienty z mnoha segmentů, takže pokud tě na byznysu něco láká, ale ještě přesně nevíš co, u nás najdeš odpověď. Jdeš do toho?

Ještě než naskočíš na zakázky u klientů, čekají tě školení a workshopy. K nám nejdeš jen pracovat, ale neustále se posouvat! S rostoucí praxí a díky systému firemního vzdělávání to může jít rychle. Začneš jako trainee, a pak, když zůstaneš i po škole, přibudou ti klienti i kompetence. Nebudeš na to sám, pomůže ti tvůj mentor, který s tebou bude po celou dobu stáže. A co potom? No přece vlastní tým. Nadstandardní mzda poroste s tebou. A pokud si chceš jednou založit vlastní firmu, v Auditu odhalíš, jak fungují globální hráči byznysu, a získáš jejich know-how.

Staň se součástí přátelského týmu, ve kterém se nenosí formální dress code ani vykání. A baví nás to spolu i po práci.

Tak neztrácej čas a pojď do Auditu!

To zní dobře, chci vědět více

Pokud se chceš dozvědět víc, jak to chodí v auditu, mrkni na tato videa:

Jonáš
manažer v Auditu, 2 roky v PwC New York