Platnost příspěvku skončila 1. 2. 2019!

Jarní příměstský tábor 2019

Příměstský tábor pro děti zaměstnanců VŠB-TUO s technickou tematikou

Popularizace VŠB-TUO připravuje Jarní příměstský tábor 2019.

Termín tábora: 4. – 8. 2. 2019

Připravujeme volnočasový i odborný program, celodenní výlet, sportovní aktivity a další zábavné činnosti. Pro účastníky tábora je zajištěn celodenní pitný režim a strava (oběd a 2x svačina).

Přihlašování dětí:
Vyplněné přihlášky zasílejte elektronicky na adresu: .

Děti budou zapisovány dle pořadí emailem přijatých přihlášek a po zaplnění kapacity bude registrace ukončena. Další zájemci budou vedeni jako náhradníci. Účast dítěte Vám potvrdíme e-mailem a až poté, prosím, doručte podepsaný originál přihlášky do kanceláře NK 301 v budově Nové knihovny.

Informace k platbě:
Cena tábora je 1.000,- Kč/osobu a zahrnuje veškeré výdaje – tj. strava, pitný režim, vstupné, jízdné, výlet, atd.

Částku prosím odešlete po potvrzení přijetí dítěte na tábor na účet 100954151/0300, nejpozději do 15.1. 2019.  Specifický symbol - 903. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte!
V případě přihlášení sourozenců je možné provést úhradu jednou souhrnnou částkou a do zprávy vepsat jména.

Storno podmínky:
Při odhlášení dítěte v termínu delším než 15 dní před začátkem tábora se vrací 80 % poplatku.
Při odhlášení dítěte v termínu kratším než 15 dní před začátkem tábora se vrací 60 % poplatku.

Odhlášení dítěte z účasti na táboře může být provedeno pouze písemně (emailem)!

Těšíme se na viděnou

Popularizace VŠB-TUO