Platnost příspěvku skončila 31. 1. 2019!

Studijní stipendium Olomouckého kraje

Dotačním program Olomouckého kraje Studijní stipendium Olomouckého kraje na studium v zahraničí v roce 2019.

Cílem dotačního programu Studijní stipendium Olomouckého kraje na studium v zahraničí v roce 2019  je podpora zahraničních studijních pobytů žáků denního studia středních škol se sídlem na území Olomouckého kraje, studentů vyšších odborných škol se sídlem na území Olomouckého kraje nebo studentů vybraných studijních oborů vysokých škol na celém území ČR s trvalým bydlištěm na území Olomouckého kraje. Tím dojde k zajištění vzdělanosti lidí pro potřeby trhu práce a podpoře hospodářského růstu v Olomouckém kraji ve veřejném zájmu a v souladu s cíli Olomouckého kraje.

Z dotačního programu je možné žádat o finanční podporu na úhradu výdajů v průběhu studijního pobytu příjemce v zahraničí a v přímé souvislosti s jeho uskutečněním, např. k úhradě cestovních výdajů, k úhradě výdajů na ubytování příjemce v místě studijního pobytu, k úhradě nákupu studijních materiálů, k úhradě výdajů za stravování příjemce v průběhu studijního pobytu, k úhradě školného apod.

Vloženo: 3. 12. 2018
Kategorie:  Stáže a stipendia