Platnost příspěvku skončila 10. 5. 2019!

Mezinárodní studentský kongres ICNTE 2019 "NEW TECHNOLOGIES IN ENGINEERING"

Nabídka účasti na mezinárodním studentském kongresu, který se uskuteční 8- 10. května 2019 v Istanbulu v Turecku na Maltepe University (ICNTE).

ICNTE  (International Student Congress) se bude konat od 8. do 10. května 2019 v "Marma Otel Istanbul" v hlavním kampusu Maltepe University v Istanbulu.

Účastníci neplatí žádný registrační poplatek, kongres je sponzorován Maltepe University, která taktéž hradí ubytování, transfer z letiště na hotel a zpět, snídaně, obědy a gala večeři, coffee breaks, vstupy na všechna jednání, konferenční materiály a prohlídku města. Hrazeny nejsou pouze cestovní a osobní náklady, extra výdaje za jídlo/občerstvení, vízum.

• Řečníci, kteří budou vystupovat na tomto kongresu, jsou výlučně VŠ studenti, Ph.D. studenti a absolventi, zejména ze strojírenských oborů.
  • Účastníci musí na kongresu předložit alespoň jeden příspěvek. Abstrakty (až do 300 slov) musí být předloženy do 1. března 2019 prostřednictvím e-mailu na adresu konference .
  • Každý student se může aktivně zapojit do programu této akce, a to prostřednictvím článků, diskuzí či dalších připomínek a poznatků na dané téma. Krátké informace o tématech / důležitých termínech jsou uvedeny na odkazu http://www.maltepe.edu.tr/icnte/en/call-for-papers

Důležitá data a termíny:

Vloženo: 4. 12. 2018