Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2019!

Soutěž o nejlepší disertační práci obhájenou v roce 2018.

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava v rámci konsorcia PROGRES 3 vyhlašuje soutěž o nejlepší disertační práci obhájenou v roce 2018.

Soutěžní kategorie jsou:

Ekonomie, finance a management
Suroviny, energetika a životní prostředí
Zdraví a aplikace ve zdravotnictví
Informační technologie a elektrotechnika
Konkurenceschopné strojírenství a materiálový výzkum

Podrobnější informace, pravidla soutěže a přihlášku naleznete v příloze, a rovněž v aktualitách VaV na adrese: https://www.vsb.cz/cs/detail-novinky/?reportId=37805&linkBack=%2Fcs%2Fveda-a-vyzkum%2Faktualni-informace%2Findex.html

Přihlášky do soutěže je možné zasílat do 11. 2. 2019 (včetně).

Podmínky:  Disertační práce musí být obhájena v období od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2018 (ve výjimečných případech se může jednat o práci obhájenou v prosinci 2017).  Musí být předáno: o přihláška o tištěná verze disertační práce (stačí kroužková vazba, apod.) o elektronická verze disertační práce (*.pdf, *.docx) o tištěný autoreferát v anglickém jazyce o elektronická verze autoreferátu v anglickém jazyce (*.pdf, *.docx).

Pozn.: • Všechny tištěné materiály budou vráceny formou uvedenou v přihlášce. • Elektronické verze dokumentů je možné předat formou paměťových médií, odkazem na datové uložiště, nebo zaslat na email: lukas.kubac@vsb.cz

Administrátor soutěže: Ing. Lukáš Kubáč VŠB-TUO Řízení vědy a výzkumu (9320) 17. listopadu 15 708 00 Ostrava – Poruba Místnost J326 tel.: +420 59 699 3025 e-mail: lukas.kubac@vsb.cz

Hodnocení prací v prvním kole bude probíhat do 22. 02. 2019. Postupující práce pak budou následně poskytnuty k prostudování hodnotitelům zúčastněných univerzit, kteří z nich v 2. kole soutěže v rámci odborné komise vyberou vítěze jednotlivých kategorií.

Vloženo: 15. 1. 2019
Útvar: 500 - Děkanát HGF