Platnost příspěvku skončila 29. 7. 2019!

Stáž ve výzkumném centru Disaster Research Centrum (DRC)

Měsíční stáž Ing. Lenky Brumarové Ph.D. ve výzkumném centru Disaster Research Centrum (DRC) na Univerzitě Delaware v USA, stát Delaware, město Newark.

V listopadu 2018 se Ing. Lenka Brumarová Ph.D. zúčastnila měsíční stáže ve výzkumném centru Disaster Research Centrum (DRC) na Univerzitě Delaware v USA, stát Delaware, město Newark. Součástí stáže bylo navázání spolupráce s DRC, účast na bakalářských, magisterských a doktorských přednáškách a návštěva odborných přednášek řešící problematiku katastrof i z pohledu jiných univerzit v USA.

V rámci spolupráce s univerzitou Delaware resp. DRC se nabízí možnost stáže také pro studenty bakalářského oboru Havarijní plánování a krizové řízení a magisterského oboru Bezpečnostní plánování.

Možnost přihlášení naleznete na https://www.vsb.cz/mobility/cs/Vyberove-rizeni/.

Vloženo: 29. 1. 2019
Útvar: 050 - Katedra ochrany obyvatelstva